Zaufanie i troska
na każdym kroku.

Gdy potrzebujesz niezawodnego transportu drogowego, morskiego, kolejowego i lotniczego. NTEX łączy duże możliwości i wiedzę fachową ze spersonalizowaną obsługą dopasowaną do potrzeb.

Sprawne przewozy i logistyka

NTEX jest operatorem logistycznym, którego wyróżnia zaangażowanie i dyspozycyjność. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę handlową, czy grupę o zasięgu globalnym, możemy zastosować indywidualne podejście do Twojego przepływu logistycznego, zapewniając rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Co mówią nasi klienci

1/2

Nasze usługi

line

Na podstawie Twoich potrzeb i życzeń bezpiecznie przewieziemy Twoje towary najodpowiedniejszym środkiem transportu – drogowym, morskim, lotniczym, kolejowym lub kombinowanym.

Transport drogowy Skandynawia

NTEX oferuje rozwiązania transportowe i logistyczne dla wszystkich przesyłek, od zwykłych przewozów naczepami po pilne dostawy ekspresowe.

Międzynarodowy transport drogowy

Podejmujemy się każdego rodzaju zleceń. Od zwykłych transportów po wyjątkowe transporty specjalne i pilne dostawy ekspresowe.

Magazynowanie i logistyka

Skoncentruj się na swojej podstawowej działalności. Pozwól nam się zająć magazynowaniem, zarządzaniem zapasami, kompletacją, pakowaniem i dystrybucją

Transport morski, lotniczy i kolejowy

Łatwiejsza wysyłka za granicę. Globalny zasięg dzięki naszej sieci, niezależnie od środka transportu, z rozwiązaniami w zakresie odprawy celnej i ostatniego etapu doręczenia przesyłki.

Ładunek ponadgabarytowy i towary niebezpieczne

Wiedza i doświadczenie to nasza najmocniejsza karta w obsłudze ładunków ponadgabarytowy i towarów niebezpiecznych.

Zrównoważony transport

Tylko wtedy, gdy pracujemy razem, uzyskujemy najlepszy efekt – dla nas, dla Ciebie, dla Twoich klientów i dla klimatu.

Portal klienta i integracja systemu

Jako zarejestrowany klient NTEX możesz rezerwować przewozy za pośrednictwem EDI lub naszego portalu klienta. Jest to sprawna, szybka i niezawodna alternatywa dla rezerwacji mailowych. W zakładce „Nasze usługi” opisano rozwiązania, które oferujemy dla każdego rodzaju transportu. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, aby dowiedzieć się więcej.

Bądź na bieżąco z nowościami i informacjami serwisowymi