Nasze Usługi: Transport ponadgabarytowy

Profesjonalni eksperci dla Twoich ładunków ponadgabarytowch


Działasz w branży wymagającej specjalistycznej wiedzy na temat dostaw ponadgabarytowych i towarów niebezpiecznych? Pomożemy Ci bezpiecznie i bezproblemowo dostarczyć je do miejsca przeznaczenia. Nasi kompetentni eksperci zaplanują i będą monitorować przesyłkę od początku do końca. Głęboka wiedza i bogate doświadczenie dają NTEX znaczną przewagę konkurencyjną w zakresie transportów ponadgabarytowych.

Transport ponadgabarytowy? Doskonale damy sobie radę! 

Jesteśmy dobrze przygotowani do transportu ładunków inwestycyjnych ponadgabarytowych. Nasz wykwalifikowany zespół zawsze znajdzie sposób, aby dostarczyć każdy towar – wysoki, szeroki, ciężki, o dużej wartości lub w standardowym formacie. Z nami praktycznie wszystko możesz przewieźć z punktu A do punktu B. Możemy opracować starannie przemyślany plan zgodnie z wymaganiami klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się wszystkiego, co jest potrzebne do rozpoczęcia pracy. 

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Nasi eksperci w dziedzinie dostaw ponadgabarytowych z przyjemnością omówią rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Nasze Usługi

line

Na podstawie Państwa życzeń znajdujemy optymalne rozwiązania dla Państwa towarów. Elastyczny i kompletny, przez całą dobę, przez cały rok.

Krajowy transport drogowy

Dostarczamy do wszystkich lokalizacji w Szwecji i posiadamy własne terminale i magazyny. Ładunek jest transportowany ciężarówkami NTEX lub transportem intermodalnym.

Międzynarodowy transport drogowy

Przesyłka zwykła czy ekspresowa? Dzięki dużej flocie własnych naczep NTEX możemy obsłużyć wszystkie rodzaje zadań w całej Europie.

Magazyn & Logistyka

Wiedza i doświadczenie to nasza najmocniejsza karta w obsłudze ładunków projektowych i towarów niebezpiecznych.

Fracht morski, lotniczy i kolejowy

Dzięki naszej sieci zyskujesz globalny zasięg, niezależnie od środka transportu. Oczywiście zajmujemy się również Twoimi procesami celnymi.