Nasze Usługi: Magazynowanie i logistyka

Pozwól nam zadbać o Twój łańcuch dostaw


Jeśli szukasz dostosowanego do potrzeb, kompleksowego i efektywnego kosztowo rozwiązania magazynowo-logistycznego – jesteś we właściwym miejscu! Uwolnienie powierzchni i zasobów pozwala na skoncentrowanie się na podstawowej działalności. Niezależnie od tego, której z naszych usług potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na to, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni. Oferujemy prostotę i silne zaangażowanie już od pierwszej chwili współpracy z nami.

Magazynowanie, kompletacja, pakowanie, zarządzanie zapasami i dystrybucja 

Rób to, co potrafisz najlepiej, a nam pozwól racjonalnie i efektywnie przechowywać Twoje towary. NTEX oferuje usługi magazynowania, kompletacji i dystrybucji w Gdyni. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją obecną sytuację magazynową, a wspólnie przeanalizujemy alternatywne rozwiązania. 

Pozwól nam się zająć całą Twoją logistyką 

Wielu naszym klientom zapewniamy kompleksowe rozwiązania logistyczne. Możemy połączyć nasze możliwości magazynowania i transportu z uzupełnianiem zapasów, dostawami części zamiennych lub planowanymi dostawami sprzętu dla osób trzecich, takich jak instalatorzy i serwisanci. Proste, wygodne i efektywne pod względem wykorzystania zasobów. 

Specjaliści w zakresie 3PL i e-commerce

Logistyka i magazynowanie mogą stanowić wyzwanie dla szybko rozwijających się firm z branży e-commerce. Wraz z rosnącym wolumenem i silną konkurencją coraz większe stają się wymagania wobec wszystkich elementów łańcucha dostaw, aby zapewnić odpowiednią obsługę. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie 3PL i zapewniamy elastyczne rozwiązania, które pozwalają na pełną kontrolę nad całym przepływem towarów. 

Ustandaryzowane integracje systemów 

Stosujemy ustandaryzowane systemy komputerowe z automatycznym przepływem danych, aby zwiększyć efektywność i ograniczyć liczbę błędów ludzkich. Usprawnione procedury i płynna integracja systemów pozwalają nam się łączyć z klientem bez konieczności ręcznego aktualizowania i sprawdzania informacji. 

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Nasi eksperci w dziedzinie magazynowania i kompletnych rozwiązań logistycznych są zawsze gotowi dostarczyć naszym klientom rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Nasze Usługi

line

Na podstawie Państwa życzeń znajdujemy optymalne rozwiązania dla Państwa towarów. Elastyczny i kompletny, przez całą dobę, przez cały rok.

Krajowy transport drogowy

Usługa dostosowana do Twoich potrzeb. Dostarczamy do wszystkich lokalizacji w Szwecji i posiadamy własne ciężarówki, terminale i magazyny.

Międzynarodowy transport drogowy

Podejmujemy się każdego rodzaju zleceń. Od zwykłych transportów po wyjątkowe transporty specjalne i pilne dostawy ekspresowe.

Fracht morski, lotniczy i kolejowy

Dzięki naszej sieci zyskujesz globalny zasięg, niezależnie od środka transportu. Oczywiście zajmujemy się również Twoimi procesami celnymi.

Ładunek projektowy i towary niebezpieczne

Wiedza i doświadczenie to nasza najmocniejsza karta w obsłudze ładunków projektowych i towarów niebezpiecznych.