Nasze Usługi: Transport drogowy Skandynawia

Wysoka wydajność i dbałość o szczegóły


Dzięki naszym lokalnym oddziałom i przedstawicielom NTEX jesteśmy zawsze dostępni, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przesyłek. Dysponujemy nowoczesnymi środkami transportu: ciągnikami siodłowymi i naczepami, a także własnymi terminalami przeładunkowymi i towarowymi. Współpracując z NTEX, masz pewność, że Twój towar jest bezpieczny w dobrych rękach, od początku do końca. Masz pełną kontrolę i przejrzystość warunków, w jakich znajduje się Twój towar.

Szeroki wachlarz usług zwiększa naszą elastyczność 

Nasza rozległa sieć pozwala na szybkie i precyzyjne przewozy. NTEX dysponuje własnymi możliwościami transportowymi w całej Europie, z północy na południe, ze wschodu na zachód, a nasz doświadczony zespół jest zawsze przygotowany, by dostarczać Twoje towary na czas, nawet jeśli zdarzy się coś nieoczekiwanego. I wreszcie, co nie mniej ważne, rozległy zasięg geograficzny naszej sieci oznacza również, że możemy realizować wszelkiego rodzaju zlecenia i szybko wdrażać nowe rozwiązania. Sprawna obsługa, której możesz zaufać Z partnerem transportowym, któremu można zaufać, logistyka staje się łatwa. Jesteśmy dumni z dotrzymywania obietnic, a o ewentualnych problemach zawsze informujemy na bieżąco. Dzięki naszemu systemowi zarządzania ruchem i przedstawicielowi NTEX możesz łatwo sprawdzić, czy Twoje towary zostały dostarczone, a potwierdzenia dostawy odebrane.

Transport intermodalny – połączenie naszych atutów 

Transport intermodalny łączy różne rodzaje transportu w celu przewozu towarów. Nasi doświadczeni eksperci łączą transport drogowy, kolejowy, morski i lotniczy, aby uzyskać optymalny zrównoważony rozwój i korzystne ceny dla każdej przesyłki. Zazwyczaj najbardziej opłacalne jest korzystanie z transportu kolejowego na większości trasy i używanie samochodów ciężarowych na odcinku pierwszej i ostatniej mili. Wybór transportu intermodalnego nie tylko pomaga w walce ze zmianami klimatu, ale także przyczynia się do zmniejszenia liczby wypadków drogowych, hałasu i zatorów komunikacyjnych. Chcesz się dowiedzieć więcej? Nasi eksperci w dziedzinie europejskiego transportu drogowego z przyjemnością omówią rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasi eksperci ds. transportu międzynarodowego są na miejscu i pomogą znaleźć rozwiązanie dla Twoich potrzeb transportowych.

Skontaktuj się z nami

Portal klienta z Nshift i integracją EDI


Za pośrednictwem portalu klienta NTEX Inrikes możesz drukować etykiety i listy przewozowe, śledzić swoje towary, przeglądać poprzednie wydarzenia, uzyskiwać wyceny, pobierać dowody dostawy i sprawdzać faktury.

Nasze Usługi

line

Na podstawie Państwa życzeń znajdujemy optymalne rozwiązania dla Państwa towarów. Elastyczny i kompletny, przez całą dobę, przez cały rok.

Międzynarodowy transport drogowy

Podejmujemy się każdego rodzaju zleceń. Od zwykłych transportów po wyjątkowe transporty specjalne i pilne dostawy ekspresowe.

Magazyn & Logistyka

Skoncentruj się na swojej podstawowej działalności. Możemy zająć się magazynowaniem, kompletacją, pakowaniem i dystrybucją.

Fracht morski, lotniczy i kolejowy

Dzięki naszej sieci zyskujesz globalny zasięg, niezależnie od środka transportu. Oczywiście zajmujemy się również Twoimi procesami celnymi.

Ładunek projektowy i towary niebezpieczne

Wiedza i doświadczenie to nasza najmocniejsza karta w obsłudze ładunków projektowych i towarów niebezpiecznych.