Nasze Usługi: Fracht morski, lotniczy i kolejowy

Elastyczne i bezpieczne rozwiązania pod klucz


Nasi wykwalifikowani spedytorzy NTEX są przygotowani to tego, by zarządzać transportami naszych klientów. Pomogą zoptymalizować transport międzynarodowy, od pojedynczych zleceń po większe rozwiązania transportowe z wykorzystaniem kombinacji różnych rodzajów transportu. Dysponujemy również specjalistami z dużym doświadczeniem w zakresie dostaw ponadgabarytowych. Żaden ładunek nie jest zbyt szeroki, wysoki, ciężki czy skomplikowany – my poradzimy sobie z każdym. Dbałość o szczegóły, zaangażowanie i czujność naszego zespołu gwarantują sprawną realizację wysyłek.

Fracht morski z cotygodniowymi usługami

Oferujemy cotygodniowe wyjazdy z i przyjazdy do wszystkich kontynentów. Klienci mogą korzystać z naszych umów z wieloma armatorami, co daje im elastyczność i możliwość globalnego zasięgu. Nasi spedytorzy wskażą najlepsze rozwiązanie i dostosują je do potrzeb biznesowych każdego klienta. Dzięki bogatemu doświadczeniu zapewniamy również, że przesyłki spełniają wszystkie obowiązujące przepisy i normy.

Fracht lotniczy z bezpieczną obsługą i krótkim czasem przewozu 

Jeśli chodzi o fracht lotniczy, oferujemy usługi transportu do wszystkich miejsc docelowych na całym świecie. Dysponujemy zasobami umożliwiającymi przetwarzanie i nadzorowanie wszystkich szczegółów na każdym etapie, w tym odprawy celnej i ostatecznego doręczenia, od drzwi do drzwi. Zapewniamy najbardziej efektywne rozwiązania dla wszystkich potrzeb związanych z ładunkami, niezależnie od tego, czy przesyłka jest pilna, ma wysoką wartość czy jest zaklasyfikowana jako towar niebezpieczny. 

Fracht kolejowy – niezawodny, przystępny cenowo i zrównoważony

Pociągi towarowe w połączeniu z innymi środkami transportu są najbardziej elastyczną i przyjazną dla środowiska alternatywą. Kolejowe przewozy towarowe stały się ważnym uzupełnieniem istniejących tras lotniczych, morskich i drogowych między Europą a Azją. Dzięki naszej koncepcji Jedwabnego Szlaku klienci mogą bezpiecznie wysyłać swoje towary koleją z Azji do Skandynawii lub odwrotnie, ponieważ jesteśmy w ścisłym kontakcie z, operatorami kolejowymi i wszystkimi firmami spedycyjnymi na całej trasie.

Transport intermodalny – opłacalny pod względem ekologicznym i ekonomicznym 

Transport intermodalny wymaga elastyczności i sprawnej obsługi. Koordynując kilka rodzajów transportu, możemy przewozić towary w najbardziej efektywny sposób. Łączenie w ten sposób transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego to pomysłowy sposób na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz kosztów transportu długodystansowego. 

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Nasi eksperci w dziedzinie transportu morskiego, lotniczego i kolejowego z przyjemnością omówią rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Zaloguj się

Zarządzaj swoimi przesyłkami morskimi, lotniczymi i kolejowymi, logując się na naszym portalu klienta.

Inne usługi

line

Na podstawie Twoich potrzeb i życzeń bezpiecznie przewieziemy Twoje towary najodpowiedniejszym środkiem transportu – drogowym, morskim, lotniczym, kolejowym lub kombinowanym.

Krajowy transport drogowy

Dostarczamy do wszystkich lokalizacji w Szwecji i posiadamy własne terminale i magazyny. Ładunek jest transportowany ciężarówkami NTEX lub transportem intermodalnym.

Międzynarodowy transport drogowy

Przesyłka zwykła czy ekspresowa? Dzięki dużej flocie własnych naczep NTEX możemy obsłużyć wszystkie rodzaje zadań w całej Europie.

Magazyn & Logistyka

Skoncentruj się na swojej podstawowej działalności. Możemy zająć się magazynowaniem, inwentaryzacją, kompletacją, pakowaniem i dystrybucją.

Ładunek projektowy i towary niebezpieczne

Wiedza i doświadczenie to nasza najmocniejsza karta w obsłudze ładunków projektowych i towarów niebezpiecznych.