O nas

NTEX jest jedną z najszybciej rozwijających się firm transportowych w Skandynawii. Jesteśmy zaangażowanym partnerem, który pracuje razem z firmą klienta, dbając o to, aby stale udoskonalać logistykę i transport. 

Wyznaczamy nowe standardy w logistyce


Nasz założyciel i dyrektor generalny, Thomas Ström, założył NTEX, aby oferować na rynku alternatywę należącą do szwedzkiego właściciela. Dzięki przejęciom i wzrostowi organicznemu NTEX jest obecnie jedną z największych prywatnych firm spedycyjnych w Szwecji, z obrotami przekraczającymi 3,8 miliarda SEK. Firma posiada około 1750 naczep do transportu towarów oraz terminale przeładunkowo-logistyczne i własne ciągniki. Z ponad 1 000 pracownikami i ok. 900 000 zadań rocznie, mamy zasoby, aby zająć się zadaniami każdej skali i rozmiaru.


 

Rozwijaj się z NTEX


Wiedza i zaangażowanie naszych pracowników są tym, co nas napędza. Łączymy korzyści wynikające z możliwości i niezawodności działania na dużą skalę z elastycznością i indywidualnym podejściem do klienta, charakterystycznymi dla małych firm. Nasz wszechstronny zespół składa się z najlepszych specjalistów w branży – dbają oni o optymalne funkcjonowanie transportu, zapewniając klientom pełną kontrolę i przejrzystość całego łańcucha transportowego. Nasz sposób pracy opiera się na jasnej i silnej koncepcji biznesowej Thomasa Ströma: NTEX rzuca wyzwanie branży transportowej, oferując elastyczne rozwiązania, które zawsze odpowiadają potrzebom naszych klientów.

Nasza historia

Nasze lokalizacje zapewniają bliskość i sprawność działania

Stale wzmacniamy naszą obecność w Szwecji i w innych krajach europejskich. NTEX ma swoje biura w wielu miejscach w Europie, a także agentów i partnerów na całym świecie.

Grupa zarządzająca NTEX

Zobacz, czym kieruje się Ström

Thomas Ström, założyciel i dyrektor generalny firmy NTEX, pracuje w branży transportowej od ponad czterdziestu lat. Na swoim blogu dzieli się swoimi przemyśleniami na temat spedycji, bieżących wydarzeń i nie tylko.

Bądź na bieżąco z nowościami i informacjami serwisowymi